Dlaczego warto wybrać żel do dezynfekcji rąk Purell?

Dlaczego warto wybrać żel do dezynfekcji rąk Purell
Optical Shades Media Sangroha z Unsplash

Żel do dezynfekcji rąk Purell przyda się wszystkim tym osobom, które chcą skutecznie uporać się z wszelkimi wirusami oraz bakteriami. Dzięki temu żelowi można zadbać o pielęgnację własnych rąk przez całą dobę. Kosmetyk cechuje się obecnością systemu z pompką, dlatego jego używane jest bardzo proste, nawet w przypadku dzieci czy też seniorów. Żel jest bezbarwny oraz posiada neutralny zapach. Jego atutem jest to, iż działa ochronnie, dzięki czemu zwiększa się prawdopodobieństwo tego, iż zapobiegnie się powstawaniu różnorodnych infekcji wirusowych.

Największe zalety żelu do dezynfekcji rąk Purell

Żel jest w stanie zadbać o zdrową skórę rąk, ponadto jest przebadany klinicznie i z pewnością nie wywoła żadnych szkodliwych zmian skórnych. Korzystać mogą z niego użytkownicy w różnym wieku, nie trzeba mieszać go z wodą, jest to całkowicie zbędne. Kosmetyk eliminuje praktycznie sto procent szkodliwych zarazków i wirusów. Tym samym dba się nie tylko o pielęgnację rąk, ale też o swoje zdrowie.

W żelu zastosowano rozmaite składniki odżywcze oraz minerały, dlatego posiada działanie nawilżające. W związku z tym mogą go stosować osoby, które mają problemy z suchą i niezbyt atrakcyjnie wyglądającą skórą. Stanie się ona bardziej elastyczna i gładka. Ponadto nie będą się na niej znajdować żadne wirusy. Żel Purell dostępny w e-sklepie Higieniczny.pl jest w stu procentach zgodny z obecnymi normami europejskimi, dlatego jego działanie jest całkowicie bezpiecznie i warto po niego sięgać każdego dnia.

Skuteczne zapobieganie zakażeniom

Podstawowym atutem żelu do dezynfekcji rąk Purell jest skuteczne zapobieganie poważnym zakażeniom. Zastosowano w nim innowacyjną formułę, zupełnie inną, niż ta zawarta w innych żelach na rynku. Żel zwalcza drobnoustroje, cechuje się delikatnością, a jego użytkowanie sprawi, że skóra rąk będzie chroniona, nawilżona i zdrowa. Produkt jest ekologiczny, nie wywołuje żadnych negatywnych zmian, więc z pewnością będzie się po niego sięgało bardzo chętnie, głównie w obliczu prawdopodobieństwa zakażenia się niebezpiecznym wirusem.

Żel do dezynfekcji Purell – łatwy w używaniu

Używanie opisywanego żelu jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy:

  • nałożyć odrobinę żelu na czyste ręce,
  • produkt należy rozprowadzić po całych rękach, które muszą być suche. Powinien być utrzymywany na skórze rąk przynajmniej przez 3 minuty,
  • żel należy rozprowadzić również na nadgarstkach oraz pomiędzy palcami,
  • produkt powinien być intensywnie wcierany, tak aby mógł się swobodnie wchłonąć,
  • po upłynięciu wyznaczonego czasu należy dokładnie przepłukać ręce, tak aby usunąć resztki żelu ze swoich rąk.

Jednorazowe działanie żelu utrzymuje się na rękach przez około 3 godziny, dlatego po tym okresie można sięgnąć po kosmetyk jeszcze raz. Nie ma dziennych limitów użytkowania żelu do dezynfekcji rąk Purell, każda osoba samodzielnie decyduje, w jakich ilościach stosuje dany produkt. Ręce należy jednak myć po każdym posiłku i to właśnie wtedy powinno się stosować opisywany żel, tak aby nawiązać równorzędną walkę z poważnymi wirusami i zakażeniami.

PODZIEL SIĘ: