Soczewki specjalnie dla astygmatyków

Soczewki specjalnie dla astygmatyków
Lensabl z Unsplash

Astygmatyzm to jedna z trzech najczęściej występujących u ludzi wad wzroku. Jak się objawia? Obraz widziany przez astygmatyka jest niewyraźny i zamglony w różnych osiach widzenia. Wada jest możliwa do skorygowania zarówno okularami, jak i soczewkami kontaktowymi.

Jak wybrać dobre soczewki kontaktowe?

Astygmatyzm objawia się trudnościami w ogniskowaniu widzianych obiektów, a także czołowymi bólami głowy, mrużeniem i tarciem oczu i przekrzywianiem głowy – warto więc wybrać soczewki, które szybko zlikwidują te męczące dolegliwości i pozwolą na dobre widzenie. Firma Acuvue oferuje między innymi wysokiej jakości soczewki kontaktowe, które są dedykowane właśnie osobom z astygmatyzmem: https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/moist-astygmatyzm

Co jest ich zaletą?

To, że pozwalają zapewnić doskonały komfort i właściwości użytkowe nawet w bardzo wymagających warunkach otoczenia, czyli np. podczas wielogodzinnego korzystania z urządzeń elektronicznych, a także podczas czytania, czy przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Wykorzystanie technologii ASD pomaga utrzymać soczewki we właściwej pozycji przez cały dzień, a użytkownicy otrzymują gwarancję wyraźnego i stabilnego widzenia nawet przy bardzo intensywnych ruchach oczu i głowy. Idealny soczewki kontaktowe – astygmatyzm to wada wzroku, do której sprawdzają się zarówno soczewki jednodniowe, jak i takie na dłuższy okres czasu. Firma Acuvue oferuje swoim klientom oba rodzaje soczewek. Wysoka jakość soczewek, która umożliwia komfor i wygodę podczas stosowania idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: