Naturalne tabletki na gardło

Naturalne tabletki na gardło
Leohoho z Unsplash

Ból gardła to przypadłość, z którą większość ludzi boryka się niezwykle często. Dawniej matki i babcie z bolącym gardłem swoich bliskich, radziły sobie poprzez naturalne metody leczenia. Wywar ze świeżo zerwanych ziół, lecznicze herbaty były w domach na porządku dziennym, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Następnie koncerny farmaceutyczne urosły w siłę i zaczęły tworzyć oraz rozprowadzać leki na ból gardła. Jeśli jednak leki mają zaradzić bólowi, powinny wnikać w błonę śluzową gardła.

Dbając więc o stan swojego organizmu i starannie dobierając składniki, które dostarczamy komórkom ciała, należy skupić się na tym, co spożywamy w lekarstwach. Należy dostarczać naszemu organizmowi składników naturalnych, tak jak intuicyjnie robili to nasi przodkowie.

Naturalne tabletki na gardło Fiorda(http://fiorda.pl/), to lek składający się z samych organicznych, naturalnych składników. Dzika róża, znana jest od pokoleń jako szczególnie bogata w witaminę C, ma jej więcej niż większość cytrusów. Działa przeciwzapalnie i pomaga w niewydolnościach przewodu pokarmowego. Laktoferyna, która pierwotnie znajdowała się głównie w mleku ssaków, mając sprzyjać odporności potomstwa, stymuluje organizm do pozbywania się infekcji bakteryjnych. Porost islandzki z kolei doskonale radzi sobie z chrypką czy kaszlem, działa również łagodząco, przeciwzapalnie i leczniczo na podrażnione błony śluzowe gardła. Wszystkie te składniki razem tworzą unikalny, wyjątkowy i przede wszystkim naturalny lek, pomagający uporać się z uporczywym bólem gardła.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: